Fotografia,  Numerologia

Era Wodnika

Początek złotego wieku ….pełnego obfitości i wzajemnego zrozumienia!!!

W astrologi era zmienia się cyklicznie co około 2150 lat.

Wodnik przynosi wolność i miłość.. będzie równowaga między męską a żeńska energią.
Era Wodnika ma należeć do kobiet. Koniec relacji kat-ofiara i patriarchatu, który ustanowiły Ryby. I to zarówno w społecznej świadomości, jak i w związkach.
Wodnik, który przynosi wolność i miłość, zniszczy do końca mit królewny i rycerza na białym koniu. W związkach nie będziemy już stawiać na zależność, a na przyjaźń, wzajemny szacunek, partnerstwo.

Era Wodnika to czas na każdy model miłości.
Wodnik jest w związku z Uranem, który symbolizuje upadek starego porządku. Zwrócenie swojej energii na planetę Ziemię. W erze Wodnika przestaniemy myśleć tylko o sobie.
To świetny moment, by przejść na wegetarianizm lub weganizm. Skupić się na świadomej konsumpcji, zrobić wszystko, by nie obciążać planety. Ona będzie nam wdzięczna, a gwiazdy będą nam sprzyjać.

?ℝ? ???ℕ??? ma szansę zatrzeć wszelkie negatywy ostatniego roku!!!
Finał ery Ryb był kwintesencją działania ciemnej strony znaku — rosnącej nietolerancji, dyskryminacji kobiet, zniewolenia technologią. Jednak czas zapomnieć o cieniach 2020..

Cechy charakterystyczne Ery Wodnika to „globalna świadomość” i „globalna wioska”, czyli znoszenie granic, zanik różnic między płciami, tolerancja, prawa człowieka, liberalna demokracja, feminizm. A także ekologia, wegetarianizm, pacyfizm, dynamiczny rozwój technologii komunikacyjnych. Oraz sama koncepcja rozwoju osobistego i zjednoczenie religii w jedną duchowość.

Era wodnika to właściwie dobra wróżba dla nas wszystkich. Po miesiącach zamknięcia, niepokoju i czasu na przemyślenie własnych relacji z innymi ludźmi słyszymy — zmiany są dobre.
Miłość i przyjaźń powinna być na pierwszym miejscu, jeśli twój komfort w tych relacjach jest priorytetem.

Please follow and like us:
Pin Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
%d bloggers like this: