Diamentowe porady

Jak zrobić własne logo

Jak zaprojektować własne logo??? Jakie programy oraz aplikacje pomogą Ci zrobić coś zadowalającego?

LOGO JEST WIZYTÓWKĄ CIEBIE…TWOJEJ FIRMY!!!

To nie jest takie trudne jakby Ci się mogło wydawać . Nie musisz mieć żadnego doświadczenia!!!

Przejście przez stworzenie swojego logo uważam za wielki krok do przodu. Tysiące inspiracji, wiele godzin poszukiwań, nieprzespane noce. Ale przez to poznałam wiele programów do projektowania oraz nabyłam dużo graficznych umiejętności. W momencie kiedy postanowiłam , że chcę sama zrobić logo, zaczełam od poszukiwań generatorów w wyszukiwarce. Jest tego naprawdę mnóstwo. Testowałam..próbowałam…i nic mnie nie zadowalało. Szukałam czegoś co będzie ładnie wyglądać na zdjęciach i nie chciałam, żeby generator zrobił to za mnie.

Poniżej próby stworzenia mojego logo.

W końcu osiągnęłam zamierzony efekt.

Ponieważ chciałam żeby logo było całe moje i tylko moje…zrobiłam go w Photoshop. ..Ale jak Ci nie zależy na tym, to generatory logo zrobią za Ciebie całą robotę…ja byłam zachwycona!!!

Jeśli nie masz zamiaru uczyć się od podstaw Photoshop lub Gimp, to polecam skorzystać z prostych kreatorów. Przede wszystkim logo składa się z grafiki oraz tekstu, w związku z tym musimy poszukać kreatora, który daje nam możliwość szerokiego wachlarza wyboru grafiki, jak również wiele możliwości jeśli chodzi o fonty. Wydaje się to dosyć trudne, żeby znaleźć coś spośród kilkudziesięciu kreatorów. Ale skrócę Ci mękę żmudnych poszukiwań w wyszukiwarkach. Poniżej przedstawiam gorącą diamentową 3:

1. https://logomakr.com/.

2. Canva

3. PicMonkey

Please follow and like us:

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
%d bloggers like this: